Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Аспарухово
89 999 €
176 022.74 лв.

(1 636 €, 3 199.74 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 9:57 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 414 пъти.
Площ:
55 m2
Етаж:
5-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Булстрой имот предлага на вашето внимание двустаен апартамент в чисто нова тухлена сграда! Имотът се състои от голямо входно антре, спалня с тераса, дневен тракт с кухненска част с тераса, баня с тоалет и маза. Панорамата от всички стаи обхваща целия град и залива. Тел. за контакти 0878616020
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
Саниран
Възможност за дан. кредит
За контакт:
0878616020
Брокер:
Крум Крумов
0878616020
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БУЛСТРОЙ ИМОТ
0878616020 052829191
БУЛСТРОЙ ИМОТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2010 г.
bulstroyimot.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Хан Аспарух 30 (под шишковата градинка)
http://www.bulstroyimot.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Аспарухово
Обява: 1b177477359151256

89 999 €
176 022.74 лв.
(1 636 €, 3 199.74 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Аспарухово

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност